قابل توجه دانشجویان دانشکده علوم انسانی

امتحانات غیر حضوری پایان نیمسال دوم ۹۹-۹۸

۳۰ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۸:۲۵ کد : ۱۲۸۰ اخبار اطلاعیه
تعداد بازدید:۳۲۶۲

به اطلاع دانشجویان محترم مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی رشته های مختلف دانشکده علوم انسانی می رساند:

امتحانات پایان نیمسال دوم 99-98 از تاریخ 31 خرداد ماه 1399 لغایت 26 تیرماه 1399 بصورت غیر حضوری و آنلاین برگزار میگردد.

کلیه دانشجویان موظف به اخذ کارت امتحان صادر شده جدید از تاریخ 28 خردادماه 1399 جهت اطلاع از روز و ساعت امتحان خود می باشند. و تاریخهای امتحانی مندرح در کارتهای امتحانی پیش از این تاریخ فاقد اعتبار است.

دانشجویان جهت شرکت در امتحانات پایان ترم بر اساس تاریخ های مندرج در کارت امتحان خود به آدرس iauet.ac.ir مراجعه فرموده و از قسمت اتوماسیون آموزش به سرور دانشگاه متصل شوند و با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود وارد آزمون آنلاین شوند.

ضروریست کلیه دانشجویان حداقل یکبار قبل از امتحانات، وارد سایت خود شوند و در صورتیکه سایت توسط یکی از حوزه های دانشگاه بسته شده باشد با تماس با مسئول مربوطه نسبت به رفع این مسدودی اقدام کنند. مسئولیت عدم پیگیری جهت رفع مشکل و احیانا از دست دادن امتحان بر عهده شخص دانشجوست.

توصیه میشود کلیه دانشجویان قبل از آغاز امتحانات از صحت نام کاربری و رمز ورود خود مطمئن شوند. درصورتیکه با وجود اطمینان از صحت رمز عبور موفق به ورود به سایت نشدند، مرورگر خود را تغییر دهند. (شماره تماس مستقیم تیم پشتیبانی فناوری اطلاعات 33594334 می باشد)

زمان شروع نوبتهای امتحانی ساعتهای  8- 11- 14- 17 می باشد و دانشجویان موظف هستند بر اساس آخرین تغییرات روز و ساعت امتحان خود که در سایت موجود می باشد یک ربع قبل از شروع امتحان وارد سایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شرق شود.

دانشجویان محترم موظف هستند فضای آرام و دور از مزاحمت و سر و صدا که دیگران در آن محیط حضور ندارند را جهت شرکت در امتحان انتخاب نمایند.

برای شرکت در امتحان از لپ تاپ یا گوشی هوشمند دارای اینترنت پایدار و با سرعت مناسب بهمراه شارژر استفاده فرمایید.

با توجه به نوع برگزاری برخی امتحانات بصورت تشریحی یا تستی- تشریحی، بر اساس نظر استاد مربوطه نیاز به تصویربرداری از پاسخنامه جهت ارسال می باشد. در قسمت امتحان آنلاین در ردیف هر امتحان، بارم امتحان و نوع امتحان از نظر تستی یا تشریحی مشخص شده است، لذا تهیه گوشی دوربین دار توصیه میگردد.

امتحانات دانشجویان مقطع تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی) با نظر استاد مربوطه میباشد. لذا دانشجویان جهت اطلاع از نحوه پاسخ دهی به امتحان خود به استاد مربوطه مراجعه داشته باشند و طبق روز و ساعت امتحان مجازی آنلاین درج شده در کارت امتحانی به سایت واحد تهران شرق جهت شرکت در امتحان مراجعه فرمایند.

جهت اطلاع از شیوه نامه برگزاری امتحانات غیر حضوری و مجازی پایان نیمسال دوم 99-98 به سایت اصلی دانشگاه به آدرس iauet.ac.ir  یا کانال رسمی @iauet.official در اینستاگرام مراجعه فرمایید.

دانشجویان محترم حتما قبل از شروع آزمون خود، فایلها و فیلمهای راهنمای شرکت در آزمون را از طریق سایت یا کانال رسمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شرق ملاحظه فرمایند.

دانشجویان گرامی جهت افزایش بهره وری و موفقیت در امتحانات از هرگونه تنش و ایجاد استرس در ایام امتحانات  بپرهیزید.  همانند امتحان حضوری کلیه قوانین و دستورالعملهای انضباطی امتحان را رعایت فرموده و در نظر داشته باشید خداوند متعال ناظر بر تمام اعمال ماست.

شماره های پشتیبانی بخشهای مختلف در سایت اصلی واحد قرار دارد. خواهشمند است  جهت رفع مشکل با حوزه تخصصی مربوطه تماس بگیرید و از تماس با حوزه های دیگر و اشغال شماره ها بپرهیزید.

 

شماره تلفن مستقیم ستاد امتحانات دانشکده علوم انسانی

سرکار خانم شیرعلی: 33587406

 

 

 

 

 

   با تشکر و آرزوی موفقیت برای دانشجویان گرامی

دانشکده علوم انسانی

کلید واژه ها: امتحان پایان نیمسال دوم 99-98 دانشکده علوم انسانی


( ۲۱ )