نکات مهم در زمان برگزاری امتحانات نیمسال اول ۰۰-۹۹

۱۴ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۷:۵۵ کد : ۱۷۵۲ اطلاعیه
تعداد بازدید:۷۷۲۶

 ضمن آرزوی سلامتی و موفقیت دانشجویان گرامی دانشکده علوم انسانی در امتحانات پایان نیمسال اول ۱۴۰۰-۱۳۹۹،  خواهشمند است به نکات زیر در ایام امتحانات توجه فرمایید:

 1. تلفن همراه و لپ تاپ خود را بطور کامل شارژ نمایید، تا در صورت قطعی احتمالی برق دچار مشکل نشوید.
 2. در  بازه امتحانی خود حتماً اینترنت موبایلی نیز در اختیار داشته باشید. جهت ممانعت از اشکالات ناخواسته در حین برگزاری امتحان بهتر است در مکانی حضور داشته باشید که اینترنت پرسرعت با ظرفیت بالا تلفن ثابت و تلفن همراه در اختیارتان باشد.
 3. به پیامهای روابط عمومی واحد تهران شرق که از طریق سایت واحد، کانال تلگرام رسمی، و صفحه اینستاگرام رسمی ارسال می‌شود کاملاً دقت نمائید و بر اساس آن عمل کنید.
 4. در قسمت «آزمون‌های من» برای هر کدام از دروسی که در ترم جاری اخذ شده یک آزمون با عنوان "آزمون پایان‌ترم" مشاهده میکنید که تاریخ و ساعت برگزاری آن باید با کارت امتحانی اخذ شده و به روز در سامانه آموزشیار مطابقت داشته باشد. در صورتی که مغایرتی در این خصوص مشاهده شود موضوع را به پشتیبانی امتحانات و یا دانشکده اطلاع دهید.
 5. کلیه آزمون‌های شما در داخل سامانهhttp://iauet.daan.ir  برگزار خواهد شد.
 6. دکمه «ورود به آزمون» به هنگام فرا رسیدن زمان برگزاری آزمون فعال می‌شود و دانشجویان می‌توانند از طریق آن وارد آزمون شوند.
 7. دانشجویان پس از دانلود سؤالات باید پاسخ‌ها را بر روی برگه بنویسند و از آن عکس  بگیرند و از طریق گزینه «ارسال پاسخ‌نامه» آن را ارسال کنند و دکمه «ثبت آزمون» را کلیک کنند.
 8. دانشجویان دقت داشته باشند پاسخنامه‌های خود را فقط در بازه زمانی امتحان ارسال کنند و حتما روی برگه ارسالی نام و نام خانوادگی، شماره دانشجویی، نام درس و نام استاد خود را بنویسند.
 9. در صورت بروز مشکل در ارسال پاسخهای امتحان، میتوانید پاسخها را به ایمیل استاد مربوطه ارسال کنید و حتما روی برگه ارسالی ایمیل شده نام و نام خانوادگی، شماره دانشجویی و نام درس خود را بنویسید.در صورتیکه امکان ارسال ایمیل به استاد مربوطه نیز میسر نشد میتوانید پاسخ امتحان خود را در بازه زمانی امتحان به ایمیل امتحانات به آدرس   Emtehanat@iauet.ac.ir ارسال فرمایید.
 10. دانشجویان ارجمند توجه داشته باشند که زمان 120 دقیقه ای آزمون که قبل از بارگذاری سوالات توسط استاد، مشاهده می نمایند، پیش فرض سیستم است و دانشجویان زمان شروع امتحان، به مدت زمان تعیین شده برای ارسال پاسخ ها دقت فرمایند، چون احتمالا توسط استاد تغییر نموده است.
 11. چنانچه در زمان برگزاری امتحانات با مشکلات فنی مواجه شدید ضمن حفظ آرامش با پشتیبانان فنی به شماره 33594334 تماس بگیرید تا همکاران به شما کمک کنند.
 12. چنانچه یک عنوان درسی؛ دو یا چند بار در قسمت امتحانات دان ثبت شده، برگه پاسخ خود را برای  همه آزمونهای درس ارسال کنید.
 13. از شرکت در امتحان درسی که در سامانه دان وجود دارد ولی قبلا در آموزشیار حذف شده است، اکیدا خودداری فرمایید. هیچگونه نمره ای برای امتحان این نوع دروس لحاظ نخواهد شد.
 14. دانشجویانی که در یک روز و ساعت، دو امتحان (تداخل امتحان) دارند، حتما با مدیریت زمان امتحان، به سوالات هر درس پاسخ دهند. همچنین برای دانلود سوالات و ارسال پاسخهای هر درس از یک سیستم کامپیوتری با دو مرورگر(اگر مرورگرها مختلف باشد بهتر است) یا دو سیستم جداگانه اقدام فرمایند.
 15. شماره تلفنهای دانشکده جهت پاسخگویی به سوالات آموزشی شما عزیزان 33587406 و 33594951 و 09044216193 می باشد.    

با آرزوی موفقیت

   دانشکده علوم انسانی

 

کلید واژه ها: امتحانات نیمسال اول 00-99


( ۴۲ )